KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14655439
nr 1465 5439
Mats Nörle
(f. 1946), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 75, "vårblommor". Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 31x34 cm
Mats Nörle, svensk bildkonstnär född 1946.
Utrop:
600 kr
måndag 2 maj 2022
kl 18:16:43